» » MEDYAFARESİ »

Ferdi Tayfur'un kızının büyük travması! O filmleri asla izlemiyor

Ferdi Tayfur ve Necla Nazır'ın kızları Tuğçe Tayfur, anne ve babasının filmlerinin kendisinde travma yarattığını açıkladı.

Ferdi Tayfur'un kızının büyük travması! O filmleri asla izlemiyor

Ferdi Tayfur ve Necla Nazır'ın kızları Tuğçe Tayfur çocukluk anıları için: “Anne ve babamın filmleri bende travma yarattı” dedi.

Ünlü sanatçı Ferdi Tayfur ve Türk sinemasının efsane ismi Necla Nazır'ın kızları Tuğçe Tayfur, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir radyo programında eşi Taner Şafak ile birlikte seslendirdikleri “Bu Nasıl Sevda” adlı şarkılarını anlattı. Programda gerçekleşen söyleşi sırasında, “Anne ve babanızın en sevdiğiniz filmi nedir? ” sorusu yöneltildi. Tuğçe Tayfur yöneltilen soruya, “Babam ve annemin “Çeşme” filmini izledikten sonra bende travma oluştu, bir daha annem ve babamın hiçbir filmini izlemedim. Çok küçük yaşlarda izlediğim için büyük etki bıraktı. O günden sonra başka filmlerini de izlemedim. Asla izlemeyi düşünmüyorum” dedi.

Haberin Alındığı Kaynak URL»www.medyafaresi.com
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında MEDYAFARESİ internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.