Kuruluş Osman 105. son bölüm izle! Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kuruluş Osman 105. son bölümü ile ekrana geldi. 23 Kasım akşamı yayınlanan Kuruluş Osman son bölümde Valide İsmihan Sultan Osman Bey'in önünü kesmek üzere Yenişehir'e gelir. İsmihan Sultan, Osman Bey'in önüne nasıl engeller koyacaktır? Osman Bey Marmaracık Hisarı'nı kime verecektir? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Kuruluş Osman 105. son bölüm izleme sayfası...

F5HABER F5HABER
Kuruluş Osman 105. son bölüm izle! Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ATV'de bu akşam Kuruluş Osman 105. bölümüyle ekrandaydı. Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Kuruluş Osman son bölümde OOsman Bey Marmaracık Fethi için büyük bir şenlik kurar. Marmaracık'ı Osman Bey'e kaptıran Olof yeni taktikler peşindedir. Dizi biter bitmez aşağıdaki linkten Kuruluş Osman yeni sezonu (105. bölüm) izleyebilirsiniz..

KURULUŞ OSMAN SON BÖLÜM İZLEME SAYFASI 

KURULUŞ OSMAN 105. SON BÖLÜM ÖZETİ

Osman Bey'in fetihten fetihe koşması Selçuklu Sultanı Valide İsmihan Sultan'ın hiç hoşuna gitmez. Osman Bey'in önünü kesmek üzere Yenişehir'e gelir. İsmihan Sultan, Osman Bey'in önüne nasıl engeller koyacaktır? İsmihan Sultan'a bu konuda kimler yardım edecektir?

Marmaracık Hisarı kimin olacak?

Marmaracık Hisarı alınmış fakat şimdi akıllarda büyük bir soru işareti vardır. Osman Bey Marmaracık Hisarı'nı kime verecektir? Turgut Bey, Marmaracık Hisarı alındığı için oldukça mutludur. Marmaracık için yaptığı fedakarlıklara karşı Osman Bey'in tutumu ne olacaktır?

Osman Bey'in içine düşen kurt!

Osman Bey Marmaracık Fethi için büyük bir şenlik kurar. Fakat kendiyle baş başa kaldığında iç muhasebesi yapar. Osman'ın içini büyük bir kurt kemirmektedir. Osman'ın içini kemiren bu kurt nedir?

Gündüz Alp, Osman Bey'le savaşmaya başlıyor

Osman Bey'in Alplerine "Kardeşiniz Gürbüz Alp" diye tanıştırdığı Gürbüz Alp kimdir, nereden gelmiştir? Osman Bey ile ilişkisi nedir? Osman Bey'in Gürbüz Alp'e vereceği önemli görev ne olacaktır?

Osman Bey'in yeni hedefi Köprühisar...

Osman Bey Marmaracık'ı fethetmiştir. Ancak fütühat durmayacaktır. Hedefi Köprühisar'dır. Osman Bey Köprühisar Fethi için evvelce hangi adımları atmıştır? Osman Bey, Köprühisar'ı fethedebilecek midir?

Olof ve Bayındır Bey işbirliği mi yapacak?

Osman Bey'in kurduğu büyük oyunla kimliği ortaya çıkan ve Marmaracık'ı Osman Bey'e kaptıran Olof yeni taktikler peşindedir. Bu yolda kendisine yeni ittifaklar arayan Olof'un yeni hedefi Bayındır Bey'dir. Olof, Bayındır Bey'i yanına çekmek için hangi hamlelerde bulunacaktır? Bayındır Bey, Olof'un teklifini kabul edecek midir? Öktem Bey'in obasında kardeşkanı dökülecek midir? İç barış tesis edilebilecek midir?

Malhun Hatun, Bengi Hatun'u kararından geri döndürebilecek midir? Öktem Bey'in obasında kardeşkanı dökülecek midir? İç barış tesis edilebilecek midir?

Olof ve Kantakuzenos'un iş birliği sürerken Olof yapacağı fevri bir hamleyle işleri çıkmaza sürükleyecektir. Kantakuzenos'un ajandası ise bambaşkadır… O İstanbul'a gidip büyük bir ordu ile dönmeyi planlamaktadır. Kantakuzenos bu büyük orduyu emri altına alabilecek midir?

Benzer Haberler
Büyük hayal kırıklığı yaşatan diziler! Her an final kararı gelebilir...

İlk 10'a bile giremedi! F5HABER-

Üst üste birinci oldu! Tüm kanalları arkasında bıraktı...

Lider belli oldu! F5HABER-

Günün sonuncusu olan diziler belli oldu! Şaşırmamak mümkün değil...

Günün sonuncusu oldu! F5HABER-

Kuruluş Osman'a yeni kan! Çocuklar Duymasın'ın fenomen ismi geldi...

Çocuklar Duymasın'ın fenomen ismi geldi F5HABER-

SONRAKİ HABER