Dilipak koronavirüsü İstanbul Sözleşmesi'ne bağladı

2019 yılının son haftalarında Çin'in Wuhan kentinde ortaya çıkan Covid 19 öldürmeye devam ediyor... Türkiye'de aylar sonra ilk kez Covid-19'dan ölenlerin sayısı üç haneli rakamlara ulaşırken Akit gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak, İstanbul Sözleşmesi ile dünyayı kasıp kavuran koronavirüsün “aynı senaryonun farklı bölümleri” olduğunu öne sürdü.

F5HABER F5HABER

Dünyayı esir alan yeni tip koronavirüs milyonlarca kişiye bulaştı. Dünya Sağlık Örgütü’nün küresel salgın olarak ilan ettiği koronavirüsü durdurmak için gece gündüz çalışılıyor ancak hala salgın kontrol altına alınmış değil. Hal böyle iken Akit gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak'tan dikkat çeken bir çıkış geldi.

"BU BİR SENARYO"

Dilipak'a göre; dünyada yaşananlar bir "senaryo", "İstanbul Sözleşmesi ve Covid aynı senaryonun farklı bölümleri". "Biri aileyi ortadan kaldırarak aynı hedefe doğru ilerlemek istiyor, ötekisi CoVID diye bir korku pandemisi üreterek, ölümü gösterip kısırlaştırmaya razı etmek istiyorlar" diyen Dilipak şöyle devam etti;

Aslında İstanbul Sözleşmesi de CoVID de aynı senaryonun farklı bölümleri. Biri aileyi ortadan kaldırarak aynı hedefe doğru ilerlemek istiyor, ötekisi CoVID diye bir korku pandemisi üreterek, ölümü gösterip kısırlaştırmaya razı etmek istiyorlar.

Hep yazıyorum, Starlink, Neuralink, Chip, 5G, Humanoid ve çok daha fazlası hepsi bu komplonun bir parçası. Yeni Malthusçu hareket kendinden olmayan yığınların soyunu kurutmaya yönelik kansız bir katliama hazırlanıyor. Önce beyninizi işgal edecekler, eğer başarılı olurlarsa insanları birer siborg’a dönüştürecekler.

“Yeni Normal”den, “din ve ahlaktan, gelenekten izole” bir “Birey”den, “Great reset”den söz ediyorlar artık, ama birileri gözleri var görmüyor, kulakları var duymuyor, kalpleri var hissetmiyor. Böyle giderlerse kalpleri nasırlaşacak ve sonra da mühürlenecek. İns’in Şeytanlarına dönüşecekler, tıpkı Kızılderilileri öldüren, kara derilileri köleleştiren ve sarı ırkı sömürgeleştiren ataları gibi!


 

SONRAKİ HABER