» » MAGAZİN.COM.TR »

Okan Bayülgen, hangi büyük kanala gidiyor?

Uçankuş'un koordinatörü Evren Ersoy, Okan Bayülgen'in rotasını hangi kanala çevirdiğini yazdı...

Okan Bayülgen, hangi büyük kanala gidiyor?

Okan Bayülgen, Kanal D'den ayrıldıktan sonra Tv8 ile anlaşmış ve programlarını bir sezon boyunca Tv8'de yapmıştı. Hatta On 8 adında bir gençlik kanalı, Okan Bayülgen'in yönetiminde test yayınlarına başlamıştı.
Ancak Okan Bayülgen'in Tv8'den ayrılmasının ardından geçtiğimiz günlerde Beyaz Tv'yle anlaştığı ileri sürülmüş ama bu iddia ünlü şovmen tarafından yalanlanmıştı.
FOX'TAN DİREKTEN DÖNDÜ!
Okan Bayülgen, yeni programlarının yapımı için bir prodüksiyon şirketiyle anlaştı. Hatta Fox'la yapılan görüşmeler, anlaşma aşamasına gelindiği sırada son dakikada direkten döndü.
SHOW TV'YE BÜTÇE YÜKSEK GELDİ!
Prodüksiyon şirketinin yöneticilerinin Fox'tan sonra, Show Tv'yle masaya oturduğu ancak Okan Bayülgen'in yüksek bütçesi sebebiyle tarafların mutabakata ulaşamadığı ortaya çıktı.
ROTA ATV'YE ÇEVRİLDİ! ŞİMDİ NE OLACAK?
Ünlü şovmenin anlaştığı yapım şirketinin şu sıralarda Okan Bayülgen'in programı için ATV'yle görüşme halinde olduğu televizyon dünyası kulislerinde, kulaktan kulağa yayılıyor.
ATV'nin şu sıralarda Turner'a satılma aşamasında olduğu düşünülecek olursa, bu gelişmelerin nasıl sonuçlanacağı merak konusu.
Haberin Alındığı Kaynak URL»magazin.com.tr

Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında MAGAZİN.COM.TR internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.
Reklamı Kapat