» » MAGAZİN.COM.TR »

Babasından habersiz oyuncu oldu!

Aydan Şener'in kendisine çok benzeyen kızı Ecem Akbin'in oyunculuk eğitimi aldığı ortaya çıktı.

Babasından habersiz oyuncu oldu!

Geçen günlerde babası eski futbolcu Ayhan Akbin, Akmerkez'de kızı Ecem Akbin için, "Kızım okulu bitirdi, anne mesleğini seçmeyecek, zaten bir aileye bir ünlü yeter, ideallerinde başka çalışmalar var" demişti.
Babasından bile oyunculuk eğitimi aldığını sakladığı ortaya çıkan Ecem Akbin'in, Altan ve Vahide Gördüm'ün oyunculuk eğitimi verdiği Akademi 35Buçuk'da oyunculuk dersi aldığı ortaya çıktı. Sadece annesi Aydan Şener'e eğitim aldığını söyleyen Ecem Akbin, babasına ise grafik tasarım bölümünden ilerleyeceğini söyleyerek gizli gizli oyunculuk kursuna gidiyor.
Ecem Akbin, Akademi 35Buçuk'daki öğrencilerle birlikte kısa filmde de rol aldı. Akbin'in başrolünü oynadığı kısa film sosyal paylaşım sitelerinde dolaşıyor.
Haberin Alındığı Kaynak URL»magazin.com.tr
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında MAGAZİN.COM.TR internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.
Reklamı Kapat