Müge Anlı'nın dizi versiyonu geliyor!

Televizyonların fenomen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert dizi oluyor. Star TV 'de yayınlanacak dizinin ismi "Suçlu" olacak ve televizyon sunucusu rolündeki Nehir Erdoğan da tıpkı Müge Anlı gibi suçluların peşine düşecek.

F5HABER F5HABER

ATV ekranlarında yıllardır izlemeye alıştığımız Müge Anlı ile Tatlı Sert programının dizi versiyonu ekrana çıkmak için gün sayıyor.

Medyabaşkent'te yer alan habere göre, Birçok cinayet dosyasını ele alan Müge Anlı, milyonlarca vatandaşın gönlünde taht kurarken Müge Anlı'nın programına benzer 'Suçlu' adında bir dizi başlıyor.  Başrolünde ise Nehir Erdoğan, Müge Anlı'yı anımsatan bir kararterle ekrana çıkacak. 

 Araştırmacı gazeteci Müge Anlı, 13 yıldır ATV ekranlarında yer alıyor. Çözülemeyen cinayetleri, faili meçhul olayları, kaybolan insanları, dolandırılan mağdur vatandaşların sesi olan Müge Anlı, dizilere de ilham kaynağı oluyor.

Suçlu dizisi Müge Anlı'dan mı ilham aldı?

Çok yakında Star TV ekranlarında Müge Anlı'nın programına benzer bir dizi çekilecek. Başrol oyuncu Nehir Erdoğan olurken 'Elif' karakterine can verecek oyuncu 'Sessiz Çığlık' adlı televizyon programının sunuculuğunu yapacak. 

03 Medya tarafından hazırlanan Suçlu dizisi çok yakında Star TV ekranlarında yer alacak.

Reality Show olarak program sunacak olan Elif, tam da Müge Anlı gibi olacak.

Erkan Petekkaya, emniyet amiri rolünde

Erkan Petekkaya’nın Ömer isimli emniyet amirini canlandırdığı Suçlu dizisi, Müge Anlı’nın programlarında anlattığına benzer bir cinayet davasını çözmeye çalışan Ömer ile Elif karakterlerini bir araya getirecek.

SONRAKİ HABER