Hilal Cebeci kötü haberi duyurdu: Sağ göğsümde kanserli hücre tespit edildi

Hilal Cebeci Instagram hesabından yaptığı açıklama ile sevenlerini korkuttu. Sosyal medya hesabından meme kanserine yakalandığını duyuran ünlü isim bir süre sonra paylaşımını kaldırdı. Hayranlarının üzülmesine dayanamayan şarkıcı sonrasında patoloji sonucunu takipçileri ile paylaşarak uyarıda bulundu.

F5HABER F5HABER
Hilal Cebeci kötü haberi duyurdu: Sağ göğsümde kanserli hücre tespit edildi

2000'li yılların başına çıkarıdığı 'Köykü Kızı' şarkısı ile tanınan Hilal Cebeci'ye meme kanseri teşhisi konuldu.

Hilal Cebeci, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda şu cümlelere yer verdi:

* Sağ göğsümde kanserli hücre tespit edildi. Korkmayın ben çok iyiyim. Sürekli paylaşım istiyorsunuz ama biraz yoğunum. Çok başında yakaladık. Ameliyat olacağım, geçip gidecek.

* Sizler de benim gibi düzenli kontrol yaptırmalısınız. Üzüleceğinizi biliyorum paylaşmayacaktım fakat doktorum benim gibi çok kişiye seslenebilen kişilerin farkındalık sağlamasını önerdi.

“İHMAL ETMEYİN”

* Lütfen meme kontrollerinizi ihmal etmeyin ki, başında yakalayıp, sağlıklı bir ömür sürmeniz sağlansın. Hepinizi çok seviyorum.

* Her şey süper. Tam müziğe geri döneyim derken çıktı ama olsun. Ben yine size güzel bir şarkı hediye edeceğim.”

Cebeci daha sonra paylaşımını kaldırdı ve yeni bir video yayınladı. 46 yaşındaki şarkıcı “Eşim çok kızdı, paylaşımımı kaldırdım. Arkadaşlar ben çok iyiyim. Ameliyattan sonra her şeyi detaylı anlatırız” dedi.

YENİDEN PAYLAŞIM YAPTI 

Sonrasında yeniden paylaşım yaparak patoloji sonucunu paylaşan şarkıcı şu ifadelere yer verdi; 

Arkadaşlar kaldırdığım için kızmışsınız, ben de tekrar koyuyorum, haklısınız her şeyi bilmeniz hakkınız, beni çok sevdiğinizi biliyorum, bende sizi çok seviyorum, lütfen altı aylık meme ultrason ve yıllık mamografilerinizi ihmal etmeyin, her aşamasını sizlerle paşlaşıcam söz veriyorum, beni ne kadar çok sevdiğinizi çok iyi biliyorum, inanın siz üzülmeyin diye paylaşım yapmıyorum, ama iyi olduğumu hep göstericem, tüm tıbbi bilgileri pylaşıcam, önerilerde bulunucam, hiç bir kadın meme kanserinden ölmemeli, sizler benim kıymetlimsiniz, erken teşhis hayat kurtarır unutmayın, kadın erkek, yılda bir düzenli kontrollerinizi yapın. Hayat böyle bir şey, tıbbın nimetlernden lütfen yararlanın. Çok seviyorum hepinizi.
SONRAKİ HABER