Kızılcık Şerbeti dizisindeki yasak aşk patladı; Bütün sırlar ortaya döküldü

Ekranların iddialı dizisi Kızılcık Şerbeti Show TV'de fırtınalar estirmeye devam ediyor. Her hafta ayrı bir krizin yaşandığı projede bu kez işler fena halde karıştı. Bütün sırların ortaya dökülmesiyle deyim yerindeyse senaryo baştan aşağı değişti. Detayları sizler için araştırdık.

Kızılcık Şerbeti dizisindeki yasak aşk patladı; Bütün sırlar ortaya döküldü - Sayfa 1

Sezona çok iddialı başlayan Kızılcık Şerbeti dizisi seyircinin aklını başından almaya devam ediyor. Milyonların soluksuz izlediği Kızılcık Şerbeti son bölüm yankıları sosyal medyada devam ederken, ortaya çıkan flaş bir detay ağızları açık bıraktı. 

121
Kızılcık Şerbeti dizisindeki yasak aşk patladı; Bütün sırlar ortaya döküldü - Sayfa 2

Başörtü konusuyla daha yayın hayatına girmeden gündeme düşen Kızılcık Şerbeti dizisinde olaylar çok farklı yönlere doğru ilerlemeye başladı. 

221
Kızılcık Şerbeti dizisindeki yasak aşk patladı; Bütün sırlar ortaya döküldü - Sayfa 3

Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Barış Kılıç, Evrim Alasya, Müjde Uzman, Settar Tanrıöğen ve Sibel Taşçıoğlu gibi oyuncuları ile dikkat çeken Kızılcık Şerbeti dizisi izlendiği kadar da eleştiriliyor. 

321
Kızılcık Şerbeti dizisindeki yasak aşk patladı; Bütün sırlar ortaya döküldü - Sayfa 4

Kızılcık Şerbeti yeni bölüm için geri sayım başladı. Dizide son yaşanan şaşırtıcı gelişmeler Kızılcık Şerbeti Doğa ve Fatih evliliğinin önüne geçmiş durumda. 

421