» » İHA »

Minik Öğrencilerden Huzur Evine Ziyaret

Minik Öğrencilerden Huzur Evine Ziyaret

Kırklareli'nin Lüleburgaz ilçesinde Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası İlkokulu 4-B şubesi öğrencileri, öğretmenleri Ahmet Bayram eşliğinde Ramazan Yaman Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti.

Minik öğrenciler, huzurevi sakinlerine yanlarında götürdükleri yiyecekleri ve giysileri armağan ederek ellerini öpüp bayramlaştılar. Öğrencilerin ziyareti sırasında duygulu anlar yaşandı. Daha sonra 4-B şubesinin halk oyunları ekibi huzurevi sakinlerine gösterilerde bulundular.

Sınıf öğretmeni Ahmet Bayram "Ticaret ve Sanayi Odası İlkokulu 4-B şubesi olarak Ramazan Yaman Huzurevini ziyaretimizin amacı, büyüklerimize moral vermek, büyüklerimize karşı olan sevgimizi pekiştirmek, bir nebze olsun Kurban Bayramı öncesi onlara moral vermekti. Küçük hediyelerimizle de onların gönüllerini aldık. Folklor ekibimizde gösterileri ile onları eğlendirdik. Ben sınıf öğretmeni olarak öğrencilerimle, velilerimle bu etkinliği yapmaktan büyük keyif aldım" dedi.

Haberin Alındığı Kaynak» İhlas Haber Ajansı

Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında İHA internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.
Reklamı Kapat