» » DHA »

Kuyumcu Soyan Sevgililer Yakalandı

Kuyumcu Soyan Sevgililer Yakalandı

KIRKLARELİ’nin Lüleburgaz İlçesi’nde odun parçasıyla kuyumcuyu başından yaralayarak 7 altın bilezik çalıp Ankara’da yakalanan sevgililer Selma Demir ve Erdal Sönük tutuklandı.

Geçen 27 Ocak günü Lüleburgaz Yılmaz Mahallesi Tulumba Caddesi üzerindeki kuyumcu dükkanına odun parçasıyla giren ve işyeri sahibi Feyzullah Çeralp’i başından yaraladıktan sonra 7 altın bilezik çalan şüpheliler kaçtı. Polis, başka kuyumcuya müşteri gibi girerek burada inceleme yapan biri kadın iki soyguncunun eşkalini belirledi. Kamera kayıtlarından yola çıkan polis, şüphelilerin 43 yaşındaki Erdal Sönük ile 35 yaşındaki Selma Demir olduğunu belirledi. Yapılan araştırmaların ardından Ankara'da olduğu belirlenen iki şüpheli, yakalanarak gözaltına alındı.

Ankara’dan Lüleburgaz’a getirilen Erdal Sönük ve Selma Demir, 'Yağma ve adam yaralama' suçundan tutuklanarak Kırklareli F Tipi Cezaevi'ne konuldu. İki şüphleinin, Kütahya ve Eskişehir Emniyet Müdürlüğü tarafından hırsızlık suçundan arandığı belirtildi.

Vİ(LK/BT) (FOTOĞRAFLI)

(DHA - Vahit İŞBAŞARAN)

Haberin Alındığı Kaynak» Doğan Haber Ajansı
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında DHA internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.