Kanal D'ye bağlanan İbrahim Tatlıses evlenme teklifinde bulundu

Kanal D'ye bağlanan İbrahim Tatlıses evlenme teklifinde bulundu 1.resim

İbrahim Tatlıses'in eski eşi Ayşegül Yıldız ile yeniden evleneceği iddiaları gündemde. Ayşegül Yıldız katıldığı 2. Sayfa adlı magazin programında yeniden evlenip evlenmeyecekleri sorusuna "yeniden ilişki kuramayız. yeniden evlenmemizin imkanı yok" deyince İbrahim Tatlıses telefona sarıldı ve canlı yayında Ayşegül Yıldız'a aşkını ilan edip evlilik teklif etti.

1 13
Kanal D'ye bağlanan İbrahim Tatlıses evlenme teklifinde bulundu 2.resim

Tatlıses'in eski eşi Ayşegül Yıldız katıldığı 2. Sayfa adlı magazin programında bir araya gelip gelmeyecekleri konusundaki sorulara yanıt verdi. İbrahim Tatlıses'le çocukları için bir araya geldiklerini ancak yeniden bir ilişki kuramayacaklarını söyleyen Ayşegül Hanım, "İbrahim Tatlıses'le yeniden bir araya gelmemin ve evlenmemin imkanı yok" şeklinde konuştu.

2 13
Kanal D'ye bağlanan İbrahim Tatlıses evlenme teklifinde bulundu 3.resim

İBRAHİM TATLISES CANLI BAĞLANTI YAPTI... Canlı yayına telefonla bağlanan İbrahim Tatlıses eski eşine canlı yayında evlilik teklifinde bulundu.

3 13
Kanal D'ye bağlanan İbrahim Tatlıses evlenme teklifinde bulundu 4.resim

Eski eşine aşık olduğunu ve hiçbir ilişkisinde aşık olmadan çocuk yapmadığını söyleyen Tatlıses, teklifinin geçerli olduğunu söylemesine rağmen eski eşinden olumlu bir yanıt alamadı.

4 13