» » İSTİKLAL »

Kadın Porsche arabanı kenara çek diyen adamı kurşun yağmuruna tuttu!

Kadın yolun kenarına Porsche arabasını kenara çekti. Sokakta yaşayan adam önü kapattığı için kadına arabanı buradan çek diye bağırmaya başladı. Öfkelenen kadın adamı iki kurşunla vurdu!

Kadın Porsche arabanı kenara çek diyen adamı kurşun yağmuruna tuttu!

Nashvilleli bir kadın, kendisine Porsche arabasını kaldırımdan çekmesini söyleyen adamı vurdu. 26 yaşındaki Katie Quackenbush, evsiz bir adamın vurduğu iddiasıyla cinayete teşebbüsten suçlanıyor.

Polis, 26 yaşındaki Katie Quackenbush'ın, 26 Ağustos sabahının erken saatlerinde 54 yaşındaki Gerald Melton'ı vurduğunu belirtti.

Olay, evsiz olan ve sokakta yaşayan, Melton kaldırımda uyumaya çalışırken saat 03.00'da yaşandı.

Metro Nashville Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre, Gerald Melton, Porche'den gelen, egzoz dumanı ve yüksek ses müzikten rahatsız oldu.

Polis, Melton'ın daha sonra Quackenbush'e Porsche'sini oradan çekmesini söyledi.

Görgü tanıkları "Her iki taraf da birbirlerine bağırmaya başladı" ifdesini kullandı tanıklara göre sonunda Melton, uyumaya çalıştığı yere geri döndü. Quackenbush ise elinde silahla Porsche'den ayrıldı ve bir tanesi karında olmak üzere Melton'a iki el ateş etti ve vurdu.

Ardından, Porsche'sine binip oradan kaçtı.

Melton ağır şekilde yaralandı ve Vanderbilt Üniversitesi Tıp Merkezi'nde hastaneye kaldırıldı.

Porsche'nin sahibiinin Teksaslı ünlü avukat Jesse Quackenbush'un kızı olduğu ortaya çıktı.Ünlü avukat, kızının Melton'u kendini savunma amacıyla vurduğunu iddia etti. Sadece uyarı atışı yaptığını, Melton'u vurmayı planlamadığını söyledi.

Haberin Alındığı Kaynak URL»www.istiklal.com.tr
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında İSTİKLAL internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.