» » İSTİKLAL »

Bahçeli İlker Başbuğ'a ateş püskürdü!

Grup toplantısında konuşan Bahçeli," Zeytin Dalı Harekatı siyasete alet edilmemeliymiş. Sayın İlker Başbuğ'a sormak lazımdır. Afrin'i siyasete malzeme edenler kimdir ya da kimlerdir? İşbirlikçi emellere laf etmeyenler neyden gocunmuşlardır?" dedi

Bahçeli İlker Başbuğ'a ateş püskürdü!

Bahçeli'nin İlker Başbuğ için yaptığı açıklama şu şekilde:

Partimizin Afrin üstünden siyasi plan içerisinde olduğunu öne sürenler , küstahtır ve karakterden yoksundur. Zeytin Dalı Harekatı siyasete alet edilmemeliymiş. Bunu Sayın İlker Başbuğ'a sormak gerek. Afrin'i siyasete malzeme edenler kimdir veya kimlerdir? İşbirlikçi emellere laf söz etmeyenler neyden gocunmuşlardır? Maksatları nedir? Siyaset beka mücadelesini konuşmayacak da başka neyi konuşacaktır? Nesli tükenen balinaları mı konuşalım? Serengeti Parkı'ndaki safarileri mi seyredelim? Varoluş yok oluş mücadelesini siyaset sorun etmeyecekse, söyleyin bana neyi sorun ve dert yapacaktır? Yanmaktan korkuyorsa birey, vatan millet aşkı ile kavrulmaya talip olmamalıdır. Bizim anlayışımız bu şekildedir.

Haberin Alındığı Kaynak URL»www.istiklal.com.tr
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında İSTİKLAL internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.