» » DHA »

MasterGames Turnuvası'nda üniversite mezunları yarıştı

MasterGames Turnuvası'nda üniversite mezunları yarıştı

ÜÇÜNCÜ yılında 600'den fazla mezuna ulaşan MasterGames Turnuvası, 5 Haziran'a kadar futbol, basketbol, voleybol, yüzme, koşu ve masa tenisi olmak üzere çeşitli branşlarda yarışmalara ev sahipliği yapacak.


İş dünyası ve üniversite mezunlarını, 6 Mayıs - 5 Haziran 2016 tarihleri arasında birçok farklı spor dalındaki yarışlarda bir araya getiren MasterGames, 3. senesinde eğlence ve mücadele dolu bir turnuvaya imza atıyor. Üniversite mezunlarının bir araya gelerek keyifli zaman geçirmesine vesile olmayı hedefleyen yarışlarda, Boğaziçi Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Bahçeşehir Üniversitesi, İstanbul Bilgi Üniversitesi, Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi, Bilkent Üniversitesi, Işık Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi gibi Türkiye'nin önde gelen 14 üniversitenin mezunlarının katılımıyla ilk etapta Satranç ve Tavla Turnuvası ile Yelken Şenliği gerçekleştirildi.


MasterGames Satranç Turnuvası'nın galibi İstanbul Teknik Üniversitesi mezunlarından Ertan Gültekin olurken, Tavla Turnuvası Boğaziçi Üniversitesi'nden Hisar Uyar'ın birinciliği ile sona erdi. Yelken Şenliği ise 6 üniversitenin yüze yakın mezununun katılımıyla renkli görüntülere sahne oldu.


Üçüncü yılında 600'den fazla mezunun katılımına ulaşan MasterGames Turnuvası, 5 Haziran'a kadar futbol, basketbol, voleybol, yüzme, koşu ve masa tenisi olmak üzere çeşitli branşlarda yarışmalara ev sahipliği yapacak.


MasterGames 2016 Etkinlik Programı: http://www.mastergames.org/Yil/2016.html


Yer: Boğaziçi, Bahçeşehir, İstanbul Bilgi, İstanbul Teknik Üniversitesi Kampüsleri ve ODTÜMİST lokali


MasterGames hakkında:

(DHA - DHA)

Haberin Alındığı Kaynak» Doğan Haber Ajansı
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında DHA internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.