İstanbul için son seçim anketi geldi! İşte ilçe ilçe sonuçlar

İstanbul anket sonuçları 31 Mart yerel seçimleri öncesi merak konusu oldu. İstanbul için en son son seçim anketi Ada araştırma şirketinden geldi. 10-18 Mart tarihleri arasında büyükşehir ve 39 ilçeyi kapsayan anket sonuçları çok konuşulacak. Buna göre 2019 yerel seçimleri büyükşehir ve ilçelerde kıran kırana bir yarışa sahne olacak.<br />

İstanbul anket sonuçları 31 Mart yerel seçimleri öncesi merak konusu oldu. İstanbul için en son son seçim anketi Ada araştırma şirketinden geldi. 10-18 Mart tarihleri arasında büyükşehir ve 39 ilçeyi kapsayan anket sonuçları çok konuşulacak. Buna göre 2019 yerel seçimleri büyükşehir ve ilçelerde kıran kırana bir yarışa sahne olacak.

188

31 Mart yerel seçimlerinde sonucu en çok merak edilen İstanbul için seçim anketleri gelmeye devam ediyor. Araştırma Değerlendirme Analiz (ADA) araştırma şirketi, 31 Mart yerel seçimlerine ilişkin İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve İstanbul'un 39 ilçesini kapsayan geniş çaplı bir anket yayınlandı. 10 Mart-18 Mart tarihleri arasında 16 bin 500 kişiyle telefonla anket tekniği kullanılarak 39 ilçeyi kapsayan  araştırmadan çarpıcı sonuçlar çıktı.

288

Anket sonuçları 31 Mart akşamı Binali Yıldırım ile Ekrem İmamoğlu arasında nefes kesen bir yarışın olacağını gösteriyor. Sadece büyükşehirde değil ilçelerde de büyük çekişme söz konusu. Sonuçlar bazı ilçelerin el değiştirebileceğini gösteriyor.

İşte o anket sonuçları:

388
488