» » İNTERNETHABER »

Yanan kız meğer televizyon şakasıymış

Twerk yaparken yanan kız Jimmy Kimmel'ın şakası çıktı

Yanan kız meğer televizyon şakasıymış

İNTERNET HABER- Bir çok ülkede beğeniyle takip edilen talk show programı Jimmy Kimmel, hazırlattığı videoyla tüm dünyayı şakaladı.

Genç bir kızın sevgilisi için twerk yapmaya çalışırken mumların üzerine düşerek üzerindeki kıyafetlerin yanmasıyla noktalanan video sahte çıktı. Bir kaç gün için milyonlar tarafından izlenilen video, Jimmy Kimmel'ın ekibi tarafından hazırlanarak internetteki bir paylaşım sitesinde yayınlandı. Kısa sürede milyonlar tarafından izlenilen video, bir çok kanalda da haber konusu oldu.

Türkiye'de de 'Twerk Yaparken Yanan Kız' başlığıyla bir çok sitede yayınlanan videonun sahte olduğunu ise Kimmel, yaptığı talk show programında böyle açıkladı...

Haberin Alındığı Kaynak URL»www.internethaber.com
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında İNTERNETHABER internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.