» » İNTERNETHABER »

Cemil Bayık'a babasından kurşun gibi sözler

Cemil Bayık'ın babası Mustafa Bayık, Kürt kökenli AK Partilileri hain ilan ederek kaçıran terör örgütüne böyle seslendi.

Cemil Bayık'a babasından kurşun gibi sözler

Terör örgütü PKK'nın 2 nuraması Cemil Bayık'ı evlatlıktan silen babadan oğluna hodri meydan: "AK Partiliyim beni de kaçırın."

Habertürk gazetesinden Ahmet Yukuş, PKK'nın önde gelen yöneticilerinden Cemil Bayık'ın Elazığ'ın Keban ilçesine bağlı Aşağıçakmak Köyü'nde yaşayan AK Partili babası Mustafa Bıyık'ı bulup konuştu.

Baba Bayık, terörü tırmandıran oğluna bu sözlerle ateş püskürdü: "Cemil diye bir oğlum yok. Öldürmekle adam kaçırmakla sorun çözülecekse, gönülden AK Partiliyim beni de kaçırın." uuuuuuu.20120604085340.jpg

ANNESİ SÜTÜNÜ HELAL ETMEDİ

Anne Reyha Bıyık, "Cemil'e memlekete yaptıklarından ötürü sütümü helal etmiyorum" dedi.

HESAP SORACAĞIM

Yine Mustafa Bıyık 2007 yılında İHA'ya yaptığı açıklamasında "Cemil benim için 33 sene önce ölmüştür. Onun yüzünden akrabalarım ve köydeki komşularım benimle konuşmuyor. Yakalanırsa ona hesap soracağım" demişti.

Cemil Bayık'a babasından kurşun gibi sözler
Haberin Alındığı Kaynak URL»www.internethaber.com

Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında İNTERNETHABER internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.
Reklamı Kapat