İhanete mi uğradı? Hande Erçel'den ayrılık sözleri

İhanete mi uğradı? Hande Erçel'den ayrılık sözleri 1.resim

Şarkıcı Murat Dalkılıç ve Hande Erçel sürpriz bir kararla yollarını ayırmıştı. İddiaya göre; Murat Dalkılıç, Hande Erçel'i yabancı uyruklu iki kadınla aldattı. İhaneti öğrenen Hande Erçel Murat Dalkılıç'ı terk etti. Ayrılık sonrası hiçbir açıklamaya yapmayan ünlü çiftten sessizliği bozan taraf Hande Erçel oldu.

1 9
İhanete mi uğradı? Hande Erçel'den ayrılık sözleri 2.resim

İHANET İDDASI DOĞRU DEĞİL: Murat Dalkılıç'ın kendisini iki yabancı kadınla aldattığı yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirten Hande Erçel, sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı: Hayatımın en zor günlerinde, hakkımda çıkan haberlerle ilgili açıklama yapmak en son istediğim şey ama her gün yeni bir haberle gündem olmak beni daha da yıpratıyor. O yüzden bu açıklamayı yapmak zorunda hissediyorum.

2 9
İhanete mi uğradı? Hande Erçel'den ayrılık sözleri 3.resim

"AİLEMLE OLMAKLA İSTİYORUM": Ağır bir süreçten geçiyoruz ve bu yolda sadece ailemle olmak istiyorum. İddiaların aksine ilişkimi sonlandırma kararımın tek sebebi budur. Tek konsantrasyonum annem ve biz bu kötü günleri en güzel şekilde atlatacağız. Bu dönemde hassasiyetinizi rica ederim.

3 9
İhanete mi uğradı? Hande Erçel'den ayrılık sözleri 4.resim

4 9