Tuhaf söylentilere işin uzmanından yanıt geldi: Kate yapmaz öyle şey!

İngiliz kraliyet ailesinin gelini Kate Middleton'ı nasıl bilirsiniz? Soylu bir aileden gelmediği halde ülkenin veliaht prensinin kalbini çalan şanslı genç kız.. İki kez ayrılık yaşamasına rağmen sabırla William'ın her türlü kaprisine katlanan gerçek aşık... Evlendikten sonra da ailenin yıldızı haline gelen "masal prensesi". Hatta bazılarına göre annesi Carole Middleton'ın da yönlendirmesiyle üst düzey biriyle evlenmesi için hazırlanan, hatta sırf bu yüzden William'ın ve önde gelen ailelerin çocuklarının okuduğu üniversiteye gönderilmişti.

HÜRRİYET HÜRRİYET
Tuhaf söylentilere işin uzmanından yanıt geldi: Kate yapmaz öyle şey!

SINIRLARINI HER ZAMAN BİLDİ

Bütün bunların hepsi bir yana Kate Middleton, hayranlarının da çok yakından takip ettiği gibi sınırlarını bilen bir kişiliğe sahip.

Hiçbir sebep yokken öne çıkmaya, dikkat çekmeye çalışmıyor. Ki zaten William ile ilişkisinin başından beri hiçbir şey yapmasa bile dikkat çektiği için bu konuda özel bir çaba harcamasına gerek kalmıyor. Fakat geçen hafta içinde bu anlamda beklenmedik bir gelişme yaşandı.

Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında HÜRRİYET internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.
SONRAKİ HABER