Şöhreti, gazı alınmış bir balon gibi sönmesin istemişti.. Estetik yüzünden hayatı zindan oldu... 'Çenemi kestirdim, acıdan ölüyordum'

Gösteri dünyasının ünlü yıldızları her zaman genç ve güzel görünmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Hatta bazen bu konuda en uç noktaya kadar gidebiliyorlar. Bir türlü veremediği fazla kilolarından kurtulmak için tenya yumurtası yutmaktan belleri olabildiğince ince görünsün diye kaburgalarını aldırmaya kadar. Dudaklarını dolgunlaştırmak için kendisini arılara sokturan ünlüler bile var.

HÜRRİYET HÜRRİYET
Şöhreti, gazı alınmış bir balon gibi sönmesin istemişti.. Estetik yüzünden hayatı zindan oldu... 'Çenemi kestirdim, acıdan ölüyordum'

İNSAN İNANAMIYOR!

Tabii ki fiziksel görünümlerinin en özel noktalarından biri de yüzleri bu ünlülerin. Yanaklara ve dudaklara dolgu, alındaki ve göz kenarlarındaki kırışıklıklar için botoks, burun düzelttirme artık sıradan estetik operasyonlar.

Bir de bunların yanında daha acılı olanlar var. Çıkık elmacık kemiklerine sahip olmak ya da beğenmedikleri çene yapısını "kestirerek" değiştirmek gibi.

Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında HÜRRİYET internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.
SONRAKİ HABER