için kaldı

‘Kötü karakterleri sevdirmeyi seviyorum’

Bu sene ekranın en fenomen karakterlerinden birine hayat veriyor. Sahneleri yayımlandığı zaman Twitter’ın TT listesini ele geçiriyor. Şivesi, mimikleri ve tarzıyla merak ediliyor. Hakkındaysa çok fazla bilgi yok. Şimdi yeni tiyatro oyunu ‘Taxim’ ile de sahnede olan Diren Polatoğulları, namı diğer ‘Kâzım Ağa’yla buluştuk; merak edilen hayat hikâyesini, ailekazımsini, oyunculuğu ve bilinmeyenlerini konuştuk.

HÜRRİYET HÜRRİYET
‘Kötü karakterleri sevdirmeyi seviyorum’

Bir yandan sette, artan vakitlerindeyse tiyatro sahnesinde. Çok yoğun ve çok popüler. Dizisinde canlandırdığı karaktere o kadar inandırıyor ki, karşımda kösele ayakkabılı, şiveli bir adam bekliyordum. Ama spor kıyafetler içinde, berrak ve şivesiz Türkçe kullanan biriyle karşılaştım. Kendisi de “Beni ekran dışında görünce acayip şaşırıyorlar” diyor. 1980 doğumlu, ekranda göründüğünden çok daha genç. Konuşmayı çok seviyor. Kendini uzun sohbetlerin yapıldığı bir sofra insanı olarak tanımlıyor. Onu bulmuşken başlıyoruz muhabbete...

FOTOĞRAFLAR: Muhsİn Akgün/MASTÜDYO

  Şu ana kadar birçok dizi, film ve tiyatro oyununda rol almışsın. Ama şimdi tam bir fenomen oldun. Şöhret olmak için geç kaldığını düşünüyor musun?

Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında HÜRRİYET internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.
SONRAKİ HABER