» » HÜRRİYET »

Dolar fiyatları ne kadar oldu? - 21 Nisan dolar fiyatları

Dolar/TL'de referandum sonrası beklenen iyimserlik siyasi gündemin sakinleşme eğilimine tam olarak girememesi nedeniyle sınırlı bir şekilde hissedilebiliyor. Bankacılar TL'de belirgin değer kazancının ancak siyasette sakinleşmenin sağlanabildiği kadar hissedilmesini bekliyorlar. Peki, dolar fiyatları ne kadar oldu?

Dolar fiyatları ne kadar oldu? - 21 Nisan dolar fiyatları

Dolar fiyatları gerçekleşen referandum sonrasında birçok vatandaş tarafından serbest piyasada takip ediliyor. Peki, dolar fiyatları ne kadar oldu? İşte, 21 Nisan dolar fiyatları.

Dolar/TL'de referandum sonrası beklenen iyimserlik sınırlı bir şekilde hissedilebiliyor.

Bankalararası piyasada dolar 3,64 civarında seyrediyor. Euro 3,90'ın altında hareket ediyor.

Analistler, yabancı yatırım bankalarının TL'nin ucuz olduğuna yönelik değerlendirmelerinin dolar/TL'deki düşüşleri hızlandırdığını belirtiyor.

Teknik açıdan 3,6300 seviyesinin destek konumuna geldiğini kaydeden analistler, bu seviyenin aşağı yönlü kırılması durumunda 3,60 ve 3,55 seviyelerinin gündeme gelebileceğini ifade ediyor.

Referandumda evet sonucu çıkmasının ardından kur önce 3,62 seviyesine gerilemiş daha sonra yeniden hafta içinde 3,70'in üzerini görmüştü.

Haberin Alındığı Kaynak URL»www.hurriyet.com.tr
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında HÜRRİYET internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.