Boğaç Aksoy: İyileşme sürecinde motivasyon sağladı

2021’de lenf kanserine yakalanan oyuncu Boğaç Aksoy’un tedavi sürecinde rol aldığı kısa film “Mutlak”ın galası, geçen akşam “Digital Film Festival İstanbul” kapsamında Çekmeköy’deki Crea Center’da yapıldı.

HÜRRİYET HÜRRİYET
Boğaç Aksoy: İyileşme sürecinde motivasyon sağladı

 Volkan Karataş’ın yazıp yönettiği filmde ‘Adem’ karakterini canlandıran Aksoy, duygularını şu sözlerle dile getirdi:

“Filmde Halil Ergün’ün gençliğini canlandırmak ve onunla aynı sette olmak benim için muhteşem bir tecrübeydi. Dünya topraklarının neredeyse tamamının kuruduğu, yer kabuğunun şekil değiştirdiği dönemde, dünyayı yeniden yeşertmek için araştırmalar yapan bir kaşifi canlandırdım. Filme dair paylaşabileceğim en önemli şeylerden biri de; çekimlerin yapıldığı sırada ikinci evre kanserdim ve aynı zamanda tedavi sürecindeydim. ‘Mutlak’, konusuyla eş zamanlı olarak iyileşme niyetiyle ve yoğun duygularla içinde yer aldığım bir proje oldu. Doğayı yeniden yeşertebilme amacımız, benim iyileşme sürecime de motivasyon sağladı.”

Gençliğini oynadı

Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında HÜRRİYET internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.
SONRAKİ HABER