HDP'li Semra Güzel'in yeni fotoğrafları ortaya çıktı! PKK kampında adeta eğitime alınmış

PKK'ya yönelik hava destekli operasyonda etkisiz hale getirilen terörist Volkan Bora'nın cep telefonundan çıkan fotoğraflar gündemi bir anda değiştirdi. İlk kez SuperHaber yazarı Ceyhun Bozkurt'un yayımladığı o fotoğraflarda Bora'nın, HDP Milletvekili Semra Güzel ile birlikte birçok poz verdiği tespit edildi. SuperHaber'in yayınladığı yeni fotoğraflarda ise HDP'li Güzel, PKK kampında eczacılık yapıyor, teröristlerle futbol oynuyor! İşte o görüntüler...

Terörist Volkan Bora'nın, Semra Güzel ile terör kampında çekilmiş fotoğraflarının basına yansıması üzerine HDP'li vekilin dokunulmazlığının kaldırılması istemiyle fezleke düzenlendi. 

112

Bugün de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan konu ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan,  "Teröristlerden oluşan parlamento, demokratik bir parlamento olamaz." ifadelerini kullandı.

212

PKK KAMPINDA ADETA EĞİTİME ALINMIŞ! 

Semra Güzel'in fotoğraflara ilişkin savunmasına bugün SuperHaber yazarı Ceyhun Bozkurt'tan yanıt geldi.

Bugünkü köşe yazısında, HDP'li Güzel'in Kuzey Irak ziyaretinden yeni fotoğraflar yayımlayan Ceyhun Bozkurt, HDP'li vekilin, PKK kampında adeta eğitime alındığını gözler önüne seren kareleri kamuoyu ile paylaştı.

312

Yeni fotoğraflarda, doktor olan Güzel'in, PKK eczanesinde görüntülendiği fotoğraflar kadar, PKK'lı teröristlerin spor aktivitelerinde boy göstermesi de dikkat çekiyor.

412