» » HABER7 »

Ertem Şener, Rasim Ozan'ı yerin dibine soktu

Ertem Şener, Rasim Ozan Kütahyalı'ya kızdı. Beyaz Futbol programında Rasim Ozan ile Ertem Şener arasında gergin anlar yaşandı.

Ertem Şener, Rasim Ozan'ı yerin dibine soktu

Beyaz TV'de yayınlanan Beyaz Futbol programında Rasim Ozan Kütahyalı'nın spor servisindeki çalışanları eleştirmesi üzerine Ertem Şener sert bir şekilde tepki gösterdi.

"BEN DE SENDEN ŞÜPHE EDİYORUM"

Mancini'nin ekrana gelen görüntüsünden sonra Kütahyalı, "bu bir Mancini'yi itibarsızlaştırma çalışmasıdır. İçerdeki bazı arkadaşlarımızdan şüpheleniyorum." demesine sinirlenen Şener "Sen benim arkadaşlarımdan şüphelenemezsin. Spor servisindeki her arkadaşım aslan gibi görevini yapmaktadır. Bende senden şüpheleniyorum. Sen burda otururken çocukların hepsi içerde 3 kuruşa sabahtan akşama kadar çalışıyorlar. 72 saattir sırf bu işle ilgili." dedi.

Bu sözlerin ardından çark eden Rasim Ozan Kütahyalı'yla diğer konuklar dalga geçti.

RASİM OZAN'LA BÖYLE DALGA GEÇTİLER:

Haberin Alındığı Kaynak URL»spor.haber7.com
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında HABER7 internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.