» » HABER3 »

UEFA'dan Beşiktaş ve Trabzonspor'a şok !

UEFA, Beşiktaş ve Trabzonspor'un Finansal Fair Play ile ilgili yükümlülüklerin sadece bir kısmını yerine getirdikleri için yaptırımların devam edeceğini bildirdi.

UEFA'dan Beşiktaş ve Trabzonspor'a şok !

UEFA'dan Beşiktaş ve Trabzonspor'a büyük şok.

UEFA'dan yapılan açıklamada iki ekibin 2016-17 sezonu için Finansal Fair Play ile ilgili yükümlülüklerin bir kısmını yerine getirdikleri ve bu yüzden onlara yönelik yaptırımların devam edeceği belirtildi. Buna göre iki ekip de Avrupa Kupaları'na katılımda bildirilen A listesine sınırlı sayıda oyuncu koymaya devam edecek ve aynı zamanda da transfer konusundaki kısıtlamalar sürecek. İki kulübün de UEFA ile olan anlaşması 2018-19 sezonu sonuna kadar devam ediyor.

Öte yandan Fenerbahçe'nin UEFA tarafından 2016-17 sezonu için belirlenen hedefleri tutturduğu fakat 2019-20 sezonunun sonuna kadar gözlemin devam edeceği kaydedildi.

Dinamo Zagreb, PSG ve Manchester City ise bütün yükümlülüklerini yerine getirdikleri için UEFA gözetiminden çıktıkları açıklandı.

Haberin Alındığı Kaynak URL»www.haber3.com
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında HABER3 internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.