» » HABER3 »

Taylor Swift hayranlarından tepki

Sürekli Taylor Swift'e sataşan Kanye West'in yerine bu sefer eşi Kim Kardashian hedef oldu.

Taylor Swift hayranlarından tepki

Her fırsatta ABD'li şarkıcı Taylor Swift'e sataşan Kanye West'in yerine bu defa eşi Kim Kardashian hedef oldu. Swift'in hayranları, Kardashian'ın instagram paylaşımına ateş püskürdü.

Kim Kardashian, şarkıcı kocası Kanye West'in geçen yıl çektiği 'Famous' adlı sergiden bir fotoğrafı instagramhesabından paylaşınca olay çıktı.

Aynı isimle çektiği klipte sevdiklerini, düşmanlannı hatta eski sevgililerini aynı yatakta çıplak halde toplayan Kanye West'in sağ tarafında düşmanı olarak gördüğü Taylor Swift vardı. West, balmumundan yaptırdığı heykellerle kliple aynı temada düzenlenen sergi de açmıştı. Geçen yıl o sergiyi gezen Kim, instagram'da 'throwback' yapınca Swift'in fanları adeta çıldırdı. Fotoğrafın altına fare emojileriyle, "Yılanlar fareleri öldürür ve onları yer" yorumları yapıldı.

Kanye West, 2009 yılındaki MTV Müzik Ödülleri töreninde, ödülünü almak için sahneye çıkıp konuşma yapan Taylor Swift'in sözünü kesip "Ödülü Beyonce almalıydı" diyerek skandal yaratmıştı

Haberin Alındığı Kaynak URL»www.haber3.com
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında HABER3 internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.