» » HABER3 »

Kenan ışık'ın sağlık durumu

Kenan Işık'ın hayati tehlikesinin sürdüğü açıklandı.

Kenan ışık'ın sağlık durumu

Usta oyuncu Kenan Işık geride bıraktığımız Cumartesi günü her zaman gittiği otelin spor salonundan çıktıktan sonra otelin saunasını kullanmış ve çıkışta dengesini kaybederek yere düşüp kafasını vurunca apar topar hastaneye kaldırılmıştı. Yaklaşık üç saat süren bir ameliyat sonrası yoğun bakıma alınan usta tiyatrocu halen yoğun bakımda yatıyor ve uyutulmaya devam ediyor. Son olarak Işık'ın öldüğüyle ilgili iddialar sosyal medyaya düşünce Kenan Işık'ın tedavisinin sürdüğü Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastenesi'nden şu açıklama yapıldı;

Acil servisimize gelişinden bu yana bilinci kapalı olan hastamız Kenan Işık'ın tedavisi, yaşamsal açıdan önemli organlarının dengelerini sağlamak ve beyin dokusunu korumak amacı ile, yoğun bakım ünitemizde sedasyon altında devam etmektedir. Hastamız Kenan Işık'ın durumu stabil seyretmekte olup hayati tehlikesi sürmektedir.

Haberin Alındığı Kaynak URL»www.haber3.com
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında HABER3 internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.