İzmir Mülteci Film Festivali ertelendi

Nisan ayında yapılması planlanan İzmir Uluslararası Mülteci Film Festivali de korona virüsü nedeniyle ertelendi. Mülteci Film Festivali’nin 14-18 Nisan 2020 tarihleri arasında Fransız Kültür Merkezi’nde yapılması planlanmıştı.

Takip et

Festival Komitesi tarafından yapılan açıklamada, Korona virüsü salgını nedeniyle festivalin belirlenen tarihte yapılamayacağı belirtilerek yeni tarihlerin en kısa sürede açıklanacağı bilgisi verildi.

Festival Komitesi, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Dünyada etkisi devam eden korona virüs salgını sebebiyle, Halkların Köprüsü Derneği olarak 14-18 Nisan tarihleri arasında Fransız Kültür Merkezi’nde yapmayı planladığımız 2. İzmir Uluslararası Film Festivali ileri bir tarihe ertelenmiştir. Yıl içerisinde gerçekleştireceğimiz festivalin tarihi, tüm ülkeyi etkileyen sürecin gidişatına göre mümkün olan en kısa sürede açıklanacaktır.”

Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında HABER3 internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.
SONRAKİ HABER