İstanbul'un tek kadın belediye başkanı olan Şeyma Döğücü, kar küreme aracının direksiyonuna geçti

Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü, ilçedeki kar küreme ve tuzlama çalışmalarını yerinde takip etti. Başkan Döğücü, bir ara kar küreme aracı ve dozerin şoför koltuğuna oturarak çalışma yürüten ekiplere destek verdi.

F5HABER F5HABER

İstanbul hafta başından itibaren adeta kara teslim oldu. Şehrin yüksek kesimlerinde 50 santimetreye kadar ulaşan kar kalınlığı çocukları mutlu etse de işlerine gitmeye çalışan vatandaşlara zor anlar yaşattı.

DİREKSİYON BAŞINA GEÇTİ

İstanbul genelinde kar yağışının etkili olduğu ilçelerden biri de Sancaktepe oldu. Ekipler bölgede yaşanabilecek olumsuzlukları ortadan kaldırmak için yoğun bir gayret ortaya koyarken Belediye Başkanı Şeyma Döğücü de yürütülen çalışmaları anbean takip etti. Mahalle aralarında kapanan yolları açmaya çalışan ekipleri yerinde denetleyen Başkan Döğücü, kar küreme aracı ile dozerin şoför koltuğuna geçip ekiplere destek vermeyi de ihmal etmedi.

ÇOK SAYIDA YORUM VE BEĞENİ ALDI

O anlara ilişkin fotoğraf karelerini sosyal medya hesabından paylaşan Başkan Döğücü, "Kar küreme ve tuzlama çalışmalarımıza direksiyona geçerek destek verdik" notunu düştü. Başkan Döğücü'nün paylaşımı kısa süre içerisinde çok sayıda yorum ve beğeni aldı.

SONRAKİ HABER