Eski kız arkadaşının eniştesini öldürdü

Osmaniye'de bir kişi ayrılıklarına sebep olduğunu düşündüğü kız arkadaşının eniştesini kurşun yağmuruna tutarak öldürdü.

Takip et

Edinilen bilgiye göre İstanbul’da yaşayan Atilla Koç (51) bir süre önce internetten tanıştığı Sevda K. ile ilişki yaşamaya başladı. Daha sonra Sevda K. yaşadığı Osmaniye ilinden İstanbul’a Atilla Koç’un yanına gitti. Burada 3 ay Atilla Koç ile yaşayan Sevda K. aralarında bilinmeyen bir sebeple tartışma çıkınca Atilla Koç’u terk ederek Osmaniye iline geri döndü.

Ancak Atilla Koç internetten tanıştığı sevgilisi Sevda K. ile telefonla görüşmeye devam etti. Atilla Koç’un kendisini aramasından rahatsızlık duyan Sevda K. telefonu birkaç kez eniştesi Kürşat A.(45)’ya vererek Atilla Koç ile eniştesini konuşturdu. Bunun üzerine Atilla Koç otomobil kiralayarak önce İzmir’e ardından da Sevda K. ile görüşmek için Osmaniye iline geldi. Sevda K. ile görüşemeyen Atilla Koç, sevgilisinden ayrılmasına sebep olarak gördüğü Sevda K’nın eniştesi Kürşat A.’nın evinin önünde beklemeye başladı.

Koç, aracıyla evinin önüne gelen enişteye kurşun yağdırdı. Ailesi ve çocuklarının gözü önünde kurşunların isabet ettiği Kürşat A. Olay yerine çağrılan ambulans ile özel bir hastaneye kaldırıldı. Ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Olay yerinden kaçan Atilla Koç ise bir süre sonra polis tarafından gözaltına alındı.

SONRAKİ HABER