Eşini göğsünden bıçakladı

Afyonkarahisar’da kayınpederinin evini basan damat, tartıştığı eşini göğsünden bıçakladı. Damat olayın ardından polisi arayarak suç aleti ile birlikte teslim olurken, talihsiz kadın ise aile üyeleri tarafından hastaneye kaldırıldı.

Takip et

Olay, kent merkezindeki askeri lojmanlarda meydana geldi. İsmi öğrenilemeyen şahıs bilinmeyen bir nedenle eşi K.G.A. (24) ile tartıştı. K.G.A., ardından uzman çavuş olan babasının askeri lojmanlardaki dairesine gitti. Burada ikili tekrar tartışınca iddiaya göre, şahıs eşini göğsünden bıçakladı.

Lojman dışına çıkan şahıs bir markete giderek iş yeri sahibinin telefonundan polisi arayıp durumu anlatarak teslim olmak istediğini söyledi. Göğsünden bıçaklanan genç kadın aile üyeleri tarafından özel araç ile Afyonkarahisar Devlet Hastanesine götürüldü. Tedavi altına alınan genç kadın sonrasında yapılan müdahalenin ardından taburcu edildi.

Olayı gerçekleştiren şahıs ise bölgeye gelen polis ekipleri tarafından teslim alınarak emniyete götürüldü. Olayla ilgili inceleme başlatıldı.

SONRAKİ HABER