Eşine tecavüz eden adamı başından vurdu! "Namussuzluğun bedeli budur"

Eyüpsultan'da eşinin "Bana 5 yıl önce tecavüz etti. Şimdi yine taciz ediyor" demesi üzerine evine çağırdığı A. Koşar'ı eşinin gözü önünde silahla başına ateş ederek öldüren A. İlhan ortadan kayboldu. Koşar'ın cesedinin yanında "Namussuzluğun bedelidir" notu bırakıldığı görüldü.

F5HABER F5HABER
Eşine tecavüz eden adamı başından vurdu! "Namussuzluğun bedeli budur"

Dün akşam saat 22.00'de Eyüpsultan Yeşilpınar Mahallesi Gürpınar Caddesi'ndeki bir evde meydana gelen olayda, S. İlhan, eşi A. İlhan'a (36) A. Koşar (39) isimli birinin 5 yıl önce kendisine tecavüz ettiğini ve 1 ay önce yine taciz etmeye başladığını söyledi.

"NAMUSSUZLUĞUN BEDELİDİR"

A. İlhan eşinin söyledikleri üzerine A. Koşar'a karısının telefonundan mesaj atıp evlerine çağırdı. A. İlhan mesaj sonrası eve gelen A. Koşar'ı karısının gözü önünde tabancayla başından vurdu. Kanlar içinde yere yığılan Koşar hayatını kaybederken, A. İlhan ise "Namussuzluğun bedelidir" notunu bırakarak kaçtı.

"OLAY BENİM GÖZÜMÜN ÖNÜNDE OLDU"

Olayın S. İlhan'ın polise verdiği ifadesinde, "A. Koşar 5 yıl önce bana tecavüz etti. Geçen ay tekrar mesaj atıp beni yanına çağırdı. Önce sesimi çıkarmadım ama bir hafta önce eşime durumu anlattım. Bunun üzerine eşim çok sinirlendi ve benim telefonumdan ona mesaj atarak eve çağırdı. Olay benim gözümün önünde oldu. İ. kaçtı, ben de o panikle kayınbiraderim E.'nin evine gittim" dedi.

Olayla ilgili inceleme başlatan polis, şüpheli İ. Aslan'ın yakalanması için çalışıyor.

SONRAKİ HABER