Esenyurt'ta 'Dur' ihtarına uymayarak kaçan sürücü polisi tehdit etti!

Esenyurt'ta korsan taşımacılık iddiasıyla durdurulan bir minibüsün sürücüsü polisi ölümle tehdit etti. Bir tekstil atölyesinin çalışanlarını korsan olarak taşıdığı iddia edilen M.Y., polisin dur ihtarına uymayarak kaçtı. Yakalanacağını anlayan sürücü kısa süre sonra durdu ve aracından iner inmez polisi tehdit etmeye başladı.

Takip et

Olay, dün akşam saatlerinde Esenyurt’ta yaşandı. Edinilen bilgiye göre korsan taşımacılık yaptığı söylenilen M.Y.(30) isimli adama ait ticari minibüs polis tarafından durdurulmak istendi. Polisin dur ihtarına uymayarak kaçan sürücü bir süre sonra durdu. Sürücü M.Y. korsan taşımacılık yaptığı araçtan tekstil atölyesi çalışanlarını indirdikten sonra polise tehdit ve hakaretler savurmaya başladı.

“En son birinizi öldüreceğim ben”
Yaşanan olaylar bir cep telefonu kamerası tarafından kaydedildi. Görüntülerde M.Y.’nin “Benim 2 aracımı takip ediyorsunuz”, “en son birinizi öldüreceğim ben” diyerek trafik polisinin üstüne yürümesi görülüyor.

Polislerin takviye istemesi ile M.Y. gözaltına alınarak karakola götürüldü. Polisi defalarca ölümle tehdit eden M.Y.’nin emniyetteki işlemlerinin devam ettiği öğrenilirken korsan taşımacılık nedeniyle de ceza yazıldı.

SONRAKİ HABER