Ekmek dağıtan fırıncıları vurup elini kolunu sallaya sallaya gitti...

Maltepe'de ekmek dağıtan iki fırıncı silahlı saldırıya uğradı. Güpegündüz yaşanan olayda silahını ateşleyen kişi daha hiçbir şey olmamış gibi sakin sakin bölgeden uzaklaştı. Olay yerine yakın bir binada yaşananları kaydeden kişinin korkusu ise videoya yansıdı...

Takip et

Dehşete düşüren olay, Maltepe Bağlarbaşı Santral Sokak'ta saat 19.30 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre, bir şüpheli sokak içerisinde ekmek dağıtımı yapan fırıncı K. B. ve U. B. ile tartışmaya başladı. Tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü.

O sırada silahına davranan şüpheli, fırıncılara 5 el ateş etti. K. B. ve U. B. bacaklarından yaralanırken şüpheli olay yerinden bağırarak uzaklaştı.

Durumu gören mahalle sakinleri polise haber verdi. Olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. İlk müdahaleleri olay yerinde yapılan yaralılar çevre hastanelere götürüldü. Ekipler, şüpheliyi bulmak için çalışma başlattı.

OLAY ANI KAMERADA

Olay anları bir vatandaşın cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde, sokak üzerindeki kişilerin tartışması, Saldırganın silahla ateş ettikten sonra bağırarak olay yerinden uzaklaşması görülüyor.

SONRAKİ HABER