Denizli'de kadın cinayeti: Karısının boğazını bıçakla kesti

Denizli’de gözü dönmüş koca, iki çocuğunun annesi olan karısını önce eşarpla boğmaya çalıştı, sonra yanındaki bıçakla boğazını keserek öldürdü.

F5HABER F5HABER
Denizli'de kadın cinayeti: Karısının boğazını bıçakla kesti

Bir kadın daha vahşice öldürüldü..

Denizli'nin Merkezefendi ilçesine bağlı Akkonak Mahallesi'nde bir apartmanda meydana gelen olayda,  Lozan Caddesi üzerinde bulunan evlerine giden S.U. ile eşi Ummuhan Zerrin Uygun (38) arasında henüz bilinmeyen nedenden dolayı tartışma çıktı.

Eşarpla boğmaya çalıştı, bıçakla boğazını kesti

Çıkan tartışmanın ardından gözü dönmüş koca S.U., eşini eşarbıyla boğmaya çalıştı. Bunda başarılı olamayan cani koca, bıçakla eşinin boğazını kesti. İhbar üzerine bölgeye giden sağlık ekipleri Uygun’un hayatını kaybettiğini belirledi.

Cani koca gözaltında

Güvenlik güçleri apar topar cani kocayı gözaltına aldı. Olay yeri inceleme ekipleri evde detaylı çalışma gerçekleştirirken, aile yakınları ise dışarda gözyaşlarına boğuldu. Yapılan çalışmaların ardından cansız beden otopsi yapılmak üzere adli tıp morguna kaldırıldı.

İşsiz olan kocasıyla sık sık tartıştıkları ortaya çıktı

Öte yandan; yaklaşık 20 yıldır evli olan çiftin 16 yaşında A.U. isimli erkek ve 21 yaşında ise İ.U. isminde kız çocukları olduğu, hayatını kaybeden kadının tekstilde çalıştığı ve işsiz olan kocasıyla aralarında sık sık tartışma yaşandığı öğrenildi. Olay ile ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

SONRAKİ HABER