Batman Valisi: Terör örgütünün telsiz konuşmaları geliyor, öldük bittik, perişanız

Batman Valisi Ahmet Deniz, Batman İl Koordinasyon Kurulu toplantısında yaptığı açıklamada, terörle mücadele konusuna değindi. Vali Deniz, "Telsiz konuşmaları geliyor: Öldük bittik, perişanız. Bunlar son çırpınışlarıdır" dedi

F5HABER F5HABER

Bulut Kutlu'nun haberine göre Batman Valisi Ahmet Deniz toplantıda geçen hafta Batman'da şehit olan 8 askeri anarak konuşmasına başladı. Deniz

"Hain bir saldırı sonucunda 8 kahraman yiğidimizi kaybettik. Acımızı yüreğimize gümdük. Acımızın büyük olduğu kadar açıkçası hıncımız da büyük. Bir kez daha söylüyorum. Bu kalleşçe saldırıyı yapanlar bunların iş birlikçileri, bunları destekleyenler, terörle arasına mesafe koymayanlar, kim varsa, bunların gereği yapılacak. Açık ve net bir şekilde söylüyorum. Bir tek silahlı terör örgütü mensubu kalmayıncaya kadar, mücadelemiz devam edecek. Bunların haince, kalleşçe saldırıları bizi yıldıramayacak. Buradan herkese görev düşüyor. Hep beraber bu mücadeleyi yapacağız" diye konuştu.

"Bu hainlerin derdi bu ülkenin huzurunu kaçırmak, bizim derdimiz hizmet etmek" ifadelerini kullanan Deniz şöyle devam etti:
"Gece gündüz demeden şehrimizi, bölgemizi daha iyi nasıl yönetebiliriz, daha iyi hizmeti nasıl yaparız onun çabasının içerisindeyiz. Bunlar son çırpınışları. Telsiz konuşmaları geliyor. 'Öldük bittik, perişanız.' Bizim amacımız terör örgütünü bu coğrafyadan tamamen silmek. Bunu hep beraber yapacağız."

SONRAKİ HABER