Bakan Mustafa Varank'tan çok net mesaj: Bir milim dahi geri adım atmayacağız

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, faiz lobilerine net mesaj verdi. Varank yaptığı paylaşımda, "hedeflerimizden bir milim dahi geri adım atmayacağız. Allah’ın izniyle bu savaşı da hep birlikte kazanacağız" ifadelerini kullandı.

F5HABER F5HABER
Bakan Mustafa Varank'tan çok net mesaj: Bir milim dahi geri adım atmayacağız Bakan Varank Twitter hesabından yaptığı açıklamada "Gezi, 17-25 Aralık ve 15 Temmuz hain darbe girişimi; defalarca denediler, başaramadılar.Yine deniyorlar." dedi.

Bakan Varank Türkiye'nin gücüne dikkat çektiği açıklamasına şu sözlerle devam etti;

"Çalışkan sanayicisiyle, cesur girişimcisiyle ve yetenekli işgücüyle, Türkiye'nin gücünün farkında değiller. Sanayicimizin, girişimcimizin ve aziz milletimizin gönlü rahat olsun. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı olarak öncelikli hedefimiz cari açığı azaltacak yerli ve milli üretimi var gücümüzle desteklemektir. Milli Teknoloji Hamlesi'ni bir an önce hayata geçireceğiz. Bakanlığımızın tüm imkanlarını doğru ve odaklı projelerle katma değer üretenlerin hizmetine sunacağız. Hedeflerimizden bir milim dahi geri adım atmayacağız.Allah'ın izniyle bu savaşı da hep birlikte #Kazanacağız"
SONRAKİ HABER