AK Parti ve CHP milletvekili canlı yayında birbirine girdi; Moderatör reklam arasına gitmek zorunda kaldı

TV100 ekranlarında Hande Aydemir moderatörlüğünde yayınlanan “Şimdi Konuşalım” adlı programa AK Parti İstanbul Milletvekili Av. Serkan Bayram, CHP İstanbul Milletvekili Av. Turan Aydoğan’ın tartışması damga vurdu. Tartışmanın bir anda büyümesinin ardından moderatör Hande Aydemir reklama gitmek zorunda kaldı. İşte canlı yayına damga vuran o anlar…

F5HABER F5HABER
AK Parti ve CHP milletvekili canlı yayında birbirine girdi; Moderatör reklam arasına gitmek zorunda kaldı

AK Parti İstanbul Milletvekili Av. Serkan Bayram, CHP İstanbul Milletvekili Av. Turan Aydoğan, İYİ Parti Aksaray Milletvekili Ayhan Erel ve İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yaşar Hacısalihoğlu gündemi değerlendirdi.

TV100 ekranlarında Hande Aydemir moderatörlüğünde yayınlanan "Şimdi Konuşalım" programına AK Partili Serkan Bayram ve CHP İstanbul Milletvekili Turan Aydoğan'ın tartışması damga vurdu.

Geçtiğimiz hafta 10 büyükelçinin Osman Kavala için "Derhal serbest bırakılmalı" bildirimi gündemdeki sıcaklığını korumaya devam ediyor.

ABD Başkanı Biden'ın G20 Kongresi'ne, "Ulusal Acil Durum Kararnamesi'ni gönderiyor" diyen CHP'li vekil Turan Aydoğan, "Biden onunla beraber şu açıklamayı yapıyor, 'Türkiye, Amerika Birleşik Devletleri'nin dış politikasına ve ulusal güvenliğine tehdittir!' yiyecek misiniz bu ifadeyi? Açık söylüyorum biz bunu kabul etmeyiz, asla kabul etmeyiz. Bu açıklama yapıldı seyrediyorsunuz. Türkiye'yi, IŞİD ile mücadeleye zarar vermekle, yani IŞİD ile taraf olmakla, sivillerin hayatını tehlikeyi atmakla, bölgedeki barışı, istikrarı ve güvenliği zedeleyen bir tehdit unsuru olarak tarif ediyor. Neden ağzınızı açmıyorsunuz. Sayın Cumhurbaşkanı'nın tek bir laf ettiği yok. Bunları yutacak mısınız?" ifadelerini kullandı.

Serkan Bayram: Biden ve Amerika avukatlığına savunma!

Turan Aydoğan'ın sorularına karşılık, "Biden ve Amerika avukatlığına savunma" diyerek tepki gösteren AK Parti'li vekil Serkan Bayram, "Ulusal onurunu Cumhurbaşkanı savunuyor. Amerika bu tip işlere gireceğine F-35'leri versin. Ucuz şovmenlik yapma Turan Bey" dedi.

"2023'de göreceğiz kim yalancı!"

Serkan Bayram, CHP'li Turan Aydoğan'a, "Bekleyin az kaldı, 2023'de göreceğiz kim yalancı, kim ülke onurunu koruyor" dedi.

"Ucuz siyaset yapmayın!"

"Millet açlıktan ölüyor, ne anlatıyorsun burada?" diyen Aydoğan'a cevap veren, Bayram, "Samimiysen milletimle telefon numaranı paylaşırsın! Er mi yaman bey mi yaman! Ucuz siyaset yapmayın. Türkiye’de açlık sorunu yoktur, lüksünü kaybetme sorunu vardır" dedi.

İşte programa damga vuran o tartışma;

SONRAKİ HABER