Genç kız, barakada sevgilisi tarafından öldürüldü

Elazığ'da 19 yaşında genç bir kız, barakada vahşice bıçaklanarak öldürüldü. Genç kızı bıçaklayıp öldüren şüphelinin erkek arkadaşı olduğu, cinayet sonrası arkadaşlarını arayıp "Sevgilimi öldürdüm" demesi üzerine olayın ortaya çıktığı, ancak kendisinin kaçtığı öğrenildi.

Elazığ'ın merkeze bağlı Aksaray Mahallesi Kuleli Sokak'taki boş bir arazi üzerinde bulunan barakada meydana gelen olayda, cinayet şüphelisi Salih Yılmaz C. arkadaşlarını arayarak "sevgilimi öldürdüm" dedi. 

Bunun üzerine olay yerine giden şüphelinin arkadaşları, 19 yaşındaki Bahar B'yi kanlar içerisinde hareketsiz görünce polise haber verdi.

Olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri kadının hayatını kaybettiğini belirledi. İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş ve Olay Yeri İnceleme ekipleri de, bölgede güvenlik çemberi oluşturarak çalışma yaptı. 

Yapılan çalışmada genç kızın vücuduna çok sayıda bıçak darbesi alarak öldürüldüğü tespit edildi. Daha sonra genç kızın cesedi otopsi yapılmak üzere Fırat Üniversitesi Hastanesi Morguna kaldırıldı.