» » GAZETEPORT »

Kaka hangi ülkeye göz kırptı?

Bu sezon şu ana kadar Real Madrid'de fazla oynama şansı bulamayan Kaka, önümüzdeki senelerde MLS'te forma giymek istediğini belirtti.

Kaka hangi ülkeye göz kırptı?

Dün Brezilya'nın Kolombiya'yla oynadığı ve 1-1 berabere kaldığı hazırlık maçından sonra gazetecilere konuşan Kaka, New York Red Bulls'un kendisini istediğine dair haberlerle ilgili açıklamalar yaptı.

Şu anda böyle bir durumun gerçekleşmesinin pek mümkün olmadığını ama gelecekte sadece New York değil, ABD'deki herhangi bir takımda forma giyebileceğini söyleyen Kaka, seyircilerden çok etkilendiğini ve burada oynamanın ilginç bir deneyim olabileceğini belirtti.

MLS'te forma giyen birçok arkadaşı olduğunu ve ondan hem ülkeyle, hem de ligle ilgili çok iyi şeyler duyduğunu söyleyen Brezilyalı oyuncu, günün birinde burada oynamak istediğini belirterek sözlerini noktaladı.

Haberin Alındığı Kaynak URL»www.gazeteport.com.tr
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında GAZETEPORT internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.