» » GAZETEPORT »

Halk Tv'de şaşırtan istifa

Beşar Esad'la röportaj yapan Halk TV sunucusu Ece Zereycan istifa etti.

Halk Tv'de şaşırtan istifa

Suriye 'ye gidip Beşar Esad 'la röportaj yapan ve son olarak Uğur Dündar, Yılmaz Özdil ve Müjdat Gezen'in gündemi yorumladığı programda moderatörlük yapan Halk TV sunucusu Ece Zereycan Twitter adresinden Halk TV'den istifa ettiğini açıkladı.

Zereycan twitter hesabında, şartların düzelmesi için bugüne kadar beklediğini ifade eden Zereycan şöyle devam etti:"Sanırım açıklama yapma vaktim geldi dostlar... Şimdiye kadar suskun kalmamın nedeni, sıkıntının düzeleceğine olan inancımdı ama çok üzgünüm ki düzelmedi, olmadı... Halk Tv'yle yollarımızı ayırdık. Gecesini gündüzüne katıp çalışan emekçi arkadaşlarıma başarılar dilerim..."Zereycan Halk Tv'den para alamadığı için istifa ettiği yönündeki yorumlara “Halk Tv'yle parayla ilgili bir sıkıntı yaşamadım!!!” diye yanıt verirken, başka bir kanaldan iş teklifi aldığı iddialarını da yalanladı.

Haberin Alındığı Kaynak URL»www.gazeteport.com.tr
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında GAZETEPORT internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.
Reklamı Kapat