» » GAZETECİLER »

Sibel Üresin ile Cicişlerin 'P..zv...' kavgası

Hakaretler yayında havada uçuştu. Seda Sayan 'kavga etmeyin' diyerek araya girmeye çalıştı ama nafile...

Sibel Üresin ile Cicişlerin 'P..zv...' kavgası

GAZETECİLER.COM - Cicişler ile radikal açıklamalarıyla tanınan Sibel Üresin TV8'deki Seda Sayan'ın programında yüzyüze geldi. Haliyle de kıyamet koptu. Tartışma belden aşağıya kadar inip hakaretlere vardı.

SİBEL ÜRESİN'DEN YENİ SKANDAL

Sibel Üresin metrobüste G-String giyen bir kız gördüğünü söyledikten sonra aynen şunları söyledi;

"İnsanları zorla yoldan çıkarıyorlar sonra cinsel taciz diyorlar"


Sibel Üresin, Cicişler genç kızlara "mini etek" önerince öfkeden deliye döndü. Ancak onun öfkesine tavan yaptıran Cicişler'den Esra'nın "p.z.venk" sözü oldu. O andan itibaren hakaretler havada uçuştu. Sibel Üresin kızlara "ahlaksız ve aptal" imalarında bulunup işi belden aşağı döktü.

EŞİNE BAŞKASINI ÖNERMEK P..ZV...LİK

Tartışma "ten uyumu" ile başladı. Cicişlerin kafasındaki genç kız imajına uymadığını söyleyen Sibel Üresin, "içleri boş dışları boş" deyince ortalık karıştı.

Denemeİşte şok diyaloglar :

Cicişler - Sibel Hanım da bizim kafamıza uymuyor biz eşimize asla başka bir kadın tavsiye etmeyiz.

Sibel Üresin - Nikahlı olup uygun ilişki yaşamayı, nikahsız olup herkes ile birlikte olmayı daha ahlaksızca buluyorum. Genç kızlara gardırobunuzda bir mini etek bulundurma tavsiyesini akıllıca bulmuyorum. Tembel ve düşünmeyen insana tahammülüm yok.

Cicişler - Atatürk'ü sevmeyen ama Atatürk sayesinde şu anda bu ülkede yaşıyorsunuz. Bir programda nefret ettiğinizden söz etmişsiniz.

Sibel Üresin - Siz bu kadar okumak ve seyretmekten uzak yaşıyorsunuz. Beni başka bir hanımla karıştırdınız.

SKANDAL SÖZLER

DenemeCicişler (Esra) - Eşinize başka bir hanımı önerin. Bence bu pezevenkliğe giriyor...

Sibel Üresin - Siz bir tek bu kelimelerin sözlük anlamını öğrendiniz galiba... Edep ne demek, haya ne demek, ahlak ne demek bunları biliyor musunuz?

Keşke görüntüye baksam bunların içi de boş. 2 saattir ahlaksızca kelimeler, iç boş dış boş... Neye bakayım...

GÖĞÜSLERİNİZİ TWİTTERDAN GÖSTERİYORSUNUZ

Sibel Üresin ile kızlar arasındaki kavga bu atışmanın ardından inanılmaz noktalara vardı. İşin içine açık ve aleni hakaretler girdi.

Sibel Üresin: Aileniz mi size tavsiye etti twittera ğöğüslerinizi çekip koyun diye... Göğüslerinizi çekip koyacağınız yer orası mı...Cicişler :
Bu bizim hayatımızdır istediğimizi yaparız. Takipçilerimiz aramızda mısınız?Sibel Üresin
: Değilim, sizinle aynı karede olmak bile rahatsız ediyor beni.SİZ KOCANIZA MİNİ ETEKLİ BİR KADIN BULUN EN İYİSİ

Cicişler :
Siz bayansınız evde eşiniz izliyor. Bu kadar bel altı konuşulmaz.Sibel Üresin
: Ben mi konuşuyorum, bel altı bu hanımlar konuşuyor. Bu hanımlar soyunup çıplak gezerken rencide olmuyorda...Cicişler :
Siz kocanıza mini etekli bir kadın bulun en iyisi... Bizi ilgilendirmez...


BİZ PROFESYONEL OLDUĞUMUZ İÇİN

Cicişler :
"Bu tarz insanlarla aynı ortamda bulunmak istemezdik. Durup dururken bizimle uğraştı. Bizimle konuşmayıp, muhatap olmazsa çok seviniriz. Normalde kalkıp gitmem gerekir... Profesyonel olduğumuz için..."Sibel Üresin : (imalı bir şekilde) Profesyonel olduğunuzu biliyorum.

Cicişler : Kapalı hanımların Sibel hanım gibi olduğunu düşünmüyorum. Sibel hanım kötü bir örnek. Hiçbiri ekranda program program gezmezler. Benim ailemde de kapalı insanlar var. Burda uğradığım saygısızlıktan dolayı üzgünüm.


Haberin Alındığı Kaynak URL»www.gazeteciler.com
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında GAZETECİLER internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.