» » GAZETECİLER »

Selahattin Ben Bilmem Eşim Bilir'e katılırsa!

Yalan Dünya oyuncuları Ben Bilmem Eşim Bilir'e katıldı, izleyenler gülme krizine girdi.

Selahattin Ben Bilmem Eşim Bilir'e katılırsa!

Yalan Dünya'da Selahattin ve Gülistan Ben Bilmem Eşim Bilir'e katıldı. Selahattin'in katıldığını duyan Bora ve Tülay'da o akşam yarışacaklarıı öğrendiler. Rakip olduğunu öğrenen çiftler ne yapacağını şaşırdı.

Yarışmanın ilk etabında çiftlere " Eşiniz 60 saniyede kaç kilo halter kaldırabilir?" diye soruldu. Bu soruya Tülay "40" yanıtını verirken Gülistan, Selahattin'in 8 kilo kaldırabileceğini söylüyor. Herkes 8 kilo ile dalga geçerken, sıra Selahattin'e geliyor. O sırada herkesi şaşırtan anlar yaşanıyor ve Selahattin 8 kiloyu kaldıramıyor. Yarışma sonucunda ise Bora ile Tülay'ın arkadaş olduğu ortaya çıkıyor ve diskalifiye oluyor. Selahattin de Gülistan'a kötü davranınca aynı durum onun için de geçerli oldu.

Haberin Alındığı Kaynak URL»www.gazeteciler.com
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında GAZETECİLER internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.