» » GAZETECİLER »

Diyarbakırlı işadamı UZAY'ı kime emanet edecek?

"Genel Koordinatörlük ve yayın politikası, yeni kadro dahil her şeyi görüştük.Yeni teknik kadro kurulmasına da başlandı.

Diyarbakırlı işadamı UZAY'ı kime emanet edecek?

GAZETECİLER.COM (ÖZEL HABER)

İki oğlunu akla hayale gelmeyecek bir şekilde trafik kazasında(!) kaybeden Araştırmacı -Yazar, Diyarbakırlı İşadamı Mehmet Ali Altındağ, Eylül'de İstanbul'daki stüdyolarından yayına başlayacak olan Uzay TV'nin yönetim kadrosu için görüşmelere başladı.

UZAY TV'nin İslâmi geleneklere ve Ak Parti Hükümeti'nin politikalarına ters düşmeyen bir yayıncılık anlayışları olacağı belirtilen kanalın Genel Koordinatörlüğü 20. Dönem Milletvekili Araştırmacı Yazar Tevfik DİKER'e teklif edildi.

Konuya ilişkin görüşlerine başvurduğumuz Tevfik Diker de kanalın İstanbul stüdyolarından aldığımız bu bilgiyi doğrulayarak; Eylül ve Ekim aylarında bir deneme süreci söz konusu olacak" dedi.
Gazeteciler.com çalışanları olarak UZAY TV'ye, "televizyon dünyamıza hoş geldin" diyor başarılar diliyoruz.

Haberin Alındığı Kaynak URL»www.gazeteciler.com
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında GAZETECİLER internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.