» » GAZETECİLER »

Caner Karaer

SKY Turk 360

Caner Karaer

GAZETECİLER.COM

SkyTürk 360
ekranlarında yayınlanan "Bu Sabah" programının sunucularından Caner Karaer bu kez canlı yayında şeriat isteyerek gündeme geldi.

Başbakan Erdoğan'ın idam cezasını savunan açıklamaları için de canlı yayında idam propagandası yapan Karaer bu kez de hırsızlık yapanların şeriatta emredildiği gibi ellerinin kesilmesi gerektiğini söyledi. Biliyoruz esasen dikkat çekmek istiyor. Programın reyting alması için küçük numaralar yapıyor. Aslında niyeti kötü bile değil... Ama ile Flash TV arasında bir fark olmalı değil mi? Hatta sunucunun yapacağı küçük reyting numaralarında da bir fark olmalı. Mesela herhangi bir kahvehanedeki herhangi bir yurdum insanından hem daha geniş ve daha aydın bir ifade biçimi kullanılmalı. Genç sunucu her yanından lümpenizm akan çıkışlarıyla giderek daha itici ve daha yapay bir resim veriyor.

Caner Karaer henüz hangi kanalda çalıştığını ve tam olarak ne yapması gerektiğini anlamamış olması sebebiyle günün televizyoncusu olmayı fazlasıyla haketti...

Haberin Alındığı Kaynak URL»www.gazeteciler.com
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında GAZETECİLER internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.