» » GAZETECİLER »

Ajda Pekkan asfaltı ağlatıyormuş!

Ajda Pekkan'dan bu lafı duyacağımız hiç aklımıza gelmezdi. Ama meğer sıkı bir araba kullanıcısıymış. Öyle ki...

Ajda Pekkan asfaltı ağlatıyormuş!

GAZETECİLER.COM - Süperstar Ajda Pekkan, canlı yayında belki de ilk kez kendisiyle ilgili bu kadar özel bilgiler verdi.

Öğrendik ki evde yemek yapıp, bulaşık yıkıyormuş. Ev kadınlığını öyle çok seviyormuş ki "bıraksalar ev işlerinde çalışırdım" diyor.

Dahası da var...

Meğer çok iyi "vitesli" araba kullanıyormuş.

Kendi deyimiyle verelim;

"Asfaltı ağlatırım yani..."

İşte TV8'de Sema Eren ile Cengiz Sercioğlu'nun programında anlattıkları;

ÖYLE ARABA KULLANIRIM Kİ ASFALTI AĞLATIRIM...

* Çok iyi vitesli araba kullanırım. Cem Yılmaz'ın deyimiyle asfaltı ağlatırım yani. Eskiden kendi arabamı kendim kullanırdım. Bundan da büyük keyif alırdım. Ama artık kullanmıyorum. Basın her yerde. Durup dururken böyle bir fotoğrafımın çıkmasını istemem. Onlarla atışmak da istemiyorum. Sonuçta onlar da işini yapıyor. Sinirlenmektense araba kullanmamayı tercih ediyorum.

BIRAKSALAR EV İŞLERİNDE ÇALIŞIRDIM

* Hayatıma giren insanları önce Ajda Pekkan'ın görselleri ve resimleri büyülüyor. Ben dışarıda böyleyim ama evimde, sevdiğim adamın yanında tam bir ev kadınıyımdır. Beni bıraksalar ev işlerinde çalışırdım. O kadar ev kadınıyımdır yani. Yemeğimi yaparım, bulaşığımı yıkarım böyleyim. Ama sahnede markalaşıyorsun. Ev hanımı olunca olmuyor. Hayatıma giren erkekler de beni öyle görmek istemiyorlar sanırım. Bu da onların problemi. Benimle bir ilişki yaşayacaklarsa önce otursunlar psikoloji kitabı okusunlar. Sahnedeki Ajda'ya aşık olmak biraz tuhaf.

AŞK HAYATI

* Aileler evlatlarının tahtını yapar ama bahtını yapamaz. Ben özel hayatımı hep akışa bıraktım. Bu aşk hallerini en çok Murathan Mungan'dan okuduğum zaman bayılıyorum. Aşk benim çok inandığım bir kavram. Başka bir adrenalin getiriyor, mutluluk hormonların yükseliyor. Herkese tavsiye ediyorum. Fakat ne yazık ki ben bunu çalışarak yapıyorum. Bir gün beraberlik olur, aşk olur. Hayat sürprizlerle dolu. Ne zaman ne olacağım belli olmaz. Ben sanatçı olarak kendimi sadece sanata entegre ettim.

KOSTÜMLERİ BİLE O YAPIYOR

* Kostümlerimi bir ekiple tasarlıyorum. İçimde ki modacıyı orada yaşıyorum. Ben kumaşı beğeniyorum sonra beraber ekiple ne yapacağımıza karar veriyoruz. Sahne arkası ve konser ekibimiz var. Dünyadan çok etkileniyorum. Dergi alıyorum ama bakacak vaktim yok hayal ediyorum sadece. Kliplere baktığımda o sentezi kendi içimde kendim yapıyorum Ajda Pekkan olarak daha ağır ve kendime ait bir duruşum var. Ajda'nın CEO benim. Pamuk Prensesin ormanı gibi o ormanda yürümeyi öğreniyorsun düşe kalka. Ajda Pekkan'ın her şeyini ben idare ediyorum. Ajda Pekkan benim. Artık korkacak bir şeyim yok. Son derece rahatım. Ama son 5 yıldır rahatım. Daha öncesinde bu kadar rahat değildim. Hep bir endişem telaşım vardı.

BENİM ÇOCUĞUM OLSAYDI BU İŞİ

YAPMAK İSTESEYDİ ONA 'DUR' DERDİM...

* Müzikal anlamda birini yetiştiremem... Çünkü kimse kimseyi dinlemez. Dinlesek annelerimizi dinleriz. Biz o kadar emek verip yetiştiriyoruz ondan sonra özel hayatında her şey değişebiliyor o insanların. Bu camiada zor. Başına bir şey gelse, ailesi seni sorumlu tutar. Benim çocuğum olsaydı bu işi yapmak isteseydi ona 'dur' derdim. Her şeyin bir zamanı var. İlk önce alt yapısını yapacaksın. Kimlerle dans edeceğini bileceksin. Sonunda hüsran olması çok kötü. Bende genç yaşta başladım ama önüm açıktı karşımda böyle bir model yoktu. Ama müthiş bir cesaretim varmış. Küçücük yaşta işe kazma kürek girdim. Bugüne kadar da geldim. Çok zorluklar çektim çok badireler atlattım. 40 yıl. Hep zorluklar... Bu bana çok şeye mal oldu. Bütün bunları bir kitapta anlatmak istiyorum ama neresinden başlayacağımı daha kestiremedim.

Haberin Alındığı Kaynak URL»www.gazeteciler.com
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında GAZETECİLER internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.