» » GASTE24 »

Ünlü oyuncunun eşi aynı anda hem baba hem de dede oldu

‘Kiralık Aşk' dizisiyle ekranlarda boy gösteren oyuncu Sinem Öztürk ile Mustafa Uslu'nun ikiz bebekleri geçtiğimiz günlerde doğmuştui. Mustafa Uslu, oğullarının doğduğu gün hem baba hem de dede olduğunu söyledi.

Ünlü oyuncunun eşi aynı anda hem baba hem de dede oldu

‘Kiralık Aşk' dizisiyle ekranlarda boy gösteren oyuncu Sinem Öztürk ile 2 yıl önce evlendiği yapımcı eşi Mustafa Uslu geçtiğimiz aylarda ikiz bebekleri olacağını açıklamıştı. Çift, bebeklerine Mustafa ve Kemal isimlerini koyacaklarını duyurmuştu. Uslu çiftinin ikiz bebekleri geçtiğimiz gün dünyaya geldi.

2. Sayfa'nın haberine göre, dün akşam Türk İşi Dondurma filminin galasında gazetecilerin sorularını cevaplayan Mustafa Uslu, aynı gün hem baba hem de dede olduğunu açıkladı.

"BABA OLDUKTAN 1 SAAT SONRA DEDE OLDUM"

"Bizim için güzel bir gündü" diyen Uslu, "Aynı gün hem baba hem de dede oldum. Belki de dünyada bir ilk. Baba olduktan 1 saat sonra dede de oldum. Eşim doğum yaptı, bir saat sonra da kızımın doğum haberini aldım" ifadelerini kullandı.

Kaynak: www.gaste24.com

Haberin Alındığı Kaynak URL»www.gaste24.com
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında GASTE24 internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.