» » GASTE24 »

Çarpışma'dan Çukur'a bomba transfer!

Ekranların fenomen dizisi Çukur ve sevilen dizi Çarpışma'dan sürpriz bir işbirliği geldi. Çarpışma'nın usta oyuncusu, Çukur'un kadrosuna aynı karakterle dahil oldu.

Çarpışma'dan Çukur'a bomba transfer!

Pazartesi günleri reytingleri altüst eden Çukur dizisine, Perşembe günleri yayınlanan sevilen dizi Çarpışma'dan bir karakter katılacak. Konuk olarak Çukur'a katılacak yıldız oyuncunun Çarpışma'nın reytingini de yükselteceği tahmin ediliyor.

ONUR SAYLAK AYNI KARAKTERLE DİZİYE DAHİL OLACAK

Genellikle Amerika'da spin off adıyla uygulanan diziler arası oyuncu değişimine, Çarpışma'nın Veli'si Onur Saylak da katıldı. Onur Saylak, önümüzdeki bölümlerde Çukur'a dahil olarak Çarpışma dizisinde canlandırdığı Veli karakterini canlandıracak.

DİZİSİNİN REYTİNGLERİNİ YÜKSELTECEK

Önceki akşam yeni bölümü yayınlanması beklenen Çarpışma dizisi, Cumhurbaşkanı Özel programı nedeniyle yayınlanmamıştı. Öte yandan Çarpışma için, yayınlandığı ilk bölümlerle düşük reyting sebebiyle final yapacağı iddiasında bulunulmuştu.

Haberin Alındığı Kaynak URL»www.gaste24.com
Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında GASTE24 internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.