Wolfenstein 3'ün geleceği Bethesda tarafından doğrulandı!

Wolfenstein 2 harika bir oyundu, ancak yılın kalabalık yayın döneminde ortaya çıktı ve lansmandan hemen sonra hızlı bir düşüş yaşıyor gibiydi.

FANATİK FANATİK

Bu, Bethesda'nın Youngblood hikaye uzantısını duyurmasının ardından bile, bazı hayranların serinin geleceği konusunda endişelenmelerine neden oldu. Ancak yakın zamanda Bethesda'dan Pete Hines Metro'ya verdiği röportajda, serinin başarılı olduğunu iddia etmese de Wolfenstein 3‘ün ufukta göründüğünü açıklıyor.

Wolfenstein 3 yolda, ancak muhtemelen biraz beklemek zorunda kalacağız. Pete Hines: "Kesinlikle Wolfenstein 3'ü yapıyoruz." dedi ve ekledi: "E3 sahnesinde, bunu gerçekleştirmek ve daha büyük bir hikaye sunmak için ara verdiklerini söylediler. Fakat nasıl sonuçlanacağını hep birlikte göreceğiz."

Hines ayrıca, Wolfenstein 2'nin kötü satış performansı hakkındaki korkunç senaryoların biraz fazla abartıldığını söyledi: "Sonuç olarak Wolfenstein bizim için iyi oldu, çünkü 2 Wolfenstein oyunu daha yapmaya hazırlanıyoruz. Daha iyi olabilir mi? Elbette."

Bazı raporlara göre beklentileri karşılayamadığı belirtilen Prey ve Dishonored gibi diğer tek oyunculu Bethesda oyunlarının geleceğine de benzer bir vaatte bulundu. Ancak Hines, daha çok Prey DLC'sinin yolda olduğuna dikkat çekti ve Dishonored serisinin bir süre dinleneceğini açıkladı.

Wolfenstein: Youngblood, 1980'lerin başlarında Paris'te BJ Blazkowicz'in kayboluşundan sonrasını konu alıyor ve 2019'da çıkması bekleniyor. Daha fazlası için yukarıdaki tanıtım fragmanını izleyebilirsiniz. Wolfenstein 3 aslında resmen açıklanmadı ve bu yüzden sızıntılara ya da resmi açıklamalara kadar sabırla beklemek zorundayız. (Psoyun.com)

Önemli Not: Bu haber içerik ortaklığı kapsamında FANATİK internet sitesinden, F5Haber.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak geldiği şekliyle alınmıştır. Bu haberlerin hukuki muhatabı haber kaynaklarıdır. Haberlerle ilgili her tür şikayetinizi sikayet@f5haber.com adresimize gönderebilirsiniz.
SONRAKİ HABER